ثامن کنترل شرق

 

مجموعه ثامن کنترل شرق با هدف بکارگیری علم روز در راستای ارتقاء سیستم های برق و اتوماسیون صنعتی و تامین کالا ، شروع به فعالیت نموده است . این مجموعه با تلاش ، همت و سابقه قریب به یک دهه پرسنل توانمند خود در واحد بازرگانی و فنی مهندسی ، سعی به ایجاد زیرساخت های مطمئن در این زمینه نموده و توانسته است اقدام به ارائه طیف وسیعی از خدمات فنی و مهندسی و همچنین عرضه تجهیزات به صورت تحویل فوری و سفارشی نماید. ثامن کنترل شرق دارای دو واحد فعال بازرگانی و فنی مهندسی می باشد :

 

 √واحد بازرگانی

 

واحد بازرگانی این مجموعه در سه حوزه ذیل به ارایه خدمت به صنعت گران محترم پرداخته و کالای مورد نیاز را از میان برندهای معتبر جهان از جمله زیمنس و اشنایدر با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش تامین نموده و در صورت نیاز ، تامین تجهیزات از خارج کشور در حداقل زمان ممکن در طیف وسیعی از دیگر برند ها، امکان پذیر می باشد .

مهندسی فروش تجهیزات فشار ضعیف (Lv) :  سافت استارتر ، کلید هوایی ، کلید کمپکت ، کلید حرارتی ، کنتاکتور ، کنترل فاز ، …

مهندسی فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی  :  پی ال سی ، اچ ام ای ، درایو ، تجهیزات شبکه های صنعتی ، نرم افزار ، منبع تغذیه ، …

مهندسی فروش تجهیزات ابزار دقیق  :  سنسور ، فلومتر ، لول سوئیچ ، …

 

√واحد فنی مهندسی

 

اجرای پروژه

 

طراحی سیستم های برق و اتوماسیون کارخانجات

طراحی ، ساخت و راه اندازی انواع تابلوهای کنترل (PLC) و قدرت

تعمیر و نگهداری سیستم های برق کارخانجات

طراحی و نقشه کشی سیستم های الکتریکال

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 

رفع عیب و ارائه خدمات در سایت کارفرما

باز کردن پسورد برنامه  PLC های زیمنس نوشته شده توسط پیمانکاران خارجی ، با هدف تهیه نسخه پشتیبان و یا ایجاد تغییر در برنامه  هایی که پیمانکاران خارجی قادر به ارائه خدمات نمی باشد .

تهیه نسخه پشتیبان از برنامه های PLC وHMI  با برندهای مختلف

تهیه لیست  Sapre Part برای سیستم های برق و کنترل جهت کاهش زمان های توقف خطوط تولید ناشی از موجود نبودن قطعات معیوب در بازار یا زمان بر بودن تهیه این قطعات

 

تعمیرات

 

تعمیرات تخصصی انواع پی ال سی ، اچ ام آی ، سافت و درایو …  برند های مختلف